LETA- NATO centra vadītājs: Krievija ar mācībām «Zapad 2017» vēlējās iebiedēt Baltijas valstis.

Krievija ar militārajām mācībām «Zapad 2017» vēlējās iebiedēt Baltijas valstis un to sabiedrotos, tādējādi demonstrējot savu varenību un spēku, kas zināmā mērā ir arī panākts, šorīt intervijā LNT raidījumam «900 sekundes» sacīja NATO Stratēģiskās komunikācijas izcilības centra direktors Jānis Sārts.
NATO centra vadītājs: Krievija ar mācībām «Zapad 2017» vēlējās iebiedēt Baltijas valstis .  

Sārts atzina, ka Krievijas un Baltkrievijas militārās mācības «Zapad 2017» apjoma ziņā ir lielākās Eiropā, turklāt tās pēc satura nav vērstas uz aizsardzību, bet gan uz uzbrukumu.

«Protams, tas rada aizdomas un bažas, bet es negribētu ar tām pārspīlēt un teikt, ka tas ir sava veida drauds par militāru akciju pret Baltijas valstīm, kas nav iespējams, jo tas būtu uzbrukums NATO, kas noteikti ir daudz spēcīgāka nekā Krievija,» sacīja Sārts.

Taču Sārts piebilda, ka Krievija ar šīm mācībām vēlas iebiedēt Baltijas valstis un tās sabiedrotos, tādējādi sakot, - «nedariet tā, kā mums nepatīk», un zināmā mērā Krievija savu mērķi esot panākusi.

Jau ziņots, ka, tuvojoties šīm mācībām, ASV pastiprinājušas Baltijas valstu gaisa telpas patrulēšanas misiju, atsūtot uz Lietuvas Bruņoto spēku aviācijas bāzi Šauļos septiņus iznīcinātājus «F-15C Eagle». Pēdējo divu gadu laikā Lietuvā vienlaikus bijuši dislocēti četri sabiedroto iznīcinātāji.

Lietuvā, Latvijā, Igaunijā un Polijā šobrīd arī dislocēti NATO starptautiskie bataljoni. Katrā no tiem ir aptuveni tūkstotis karavīru no dažādām alianses valstīm.

Krievijas un Baltkrievijas militāro mācību «Zapad» aktīvā fāze norisināsies no 14.septembra līdz 20.septembrim.

Maskava un Minska apgalvo, ka šīm mācībām būs tikai aizsardzības raksturs, bet, kā piektdien norādījis Lietuvas aizsardzības ministrs, «aizsardzībai var sekot pretuzbrukums un uzbrukuma inscenējums».

Satraukumu par mācībām paudušas Baltijas valstis, Ukraina un NATO. Piemēram, Lietuvas izlūkdienesti šīs mācības vērtējuši kā vienu no šā gada lielākajiem apdraudējumiem nacionālajai drošībai, atgādinot, ka iepriekš, 2009. un 2013.gadā, Krievija tajās faktiski slīpējusi iemaņas okupēt Lietuvas dienviddaļu.

P.S. Redakcija.

Atstāsim dīvainības dīvaiņiem, bet psihozes kurināšana sabiedrībā ir visnotaļ nosodāma lieta, it īpaši, ja tiek veikta par nodokļu maksātāju naudu.

Izcilniekiem par nelaimi, latvieši lasa angliski un arī citās valodās, tādējādi ir spējīgi saprast , kas notiek patiesībā. Proti, šobrīd notiek mūžīgā infernālā hegemona pasūtīšana, kas ir mobilizējusi gan BRIC , gan arī Kīnu un Krieviju atsevišķi ņemtas. Pat nabaga pelmenis Kims ir bijis spiests sasliet visas savas adatas, lai sūtītu skaidrus signālus, ka viņu aiztikt nav vēlams.

http://www.tvriga.com/arzemes/184-kodolkars-korejas-pussala-ja-tramps-pasuta-tad-kurs-var-atteikt

Kas attiecas uz hegemonu, tad stāvoklis nav apskaužams...Ja rajona huligāns apslimst, tad drīz vien sarodās krietns bariņš apbižoto, kas vēlās kompensēties par bailēm un atņemtajiem maciņiem. Hegemons ir aplicis kājas Sīrijā, kur kontroli pār notikumiem pārņēmusi Irāna, Turcija, Krievija un Ķīnas lielbizness, hegemons nespēj kontrolēt Dienvidķīnas jūru un pat saujiņu rīsēdāju Ziemeļkorejā..Nav palicis ko bumbot un bizness var apstāties- Venecuēlas iegrūšana haosā nav diži liels sasniegums. Tieši tāpēc ir pilns pamats gaidīt provokācijas no ASV un to pokemonu- NATO puses..Un lai tas nenotiktu, visas dzeloņcūkas ir pacēlušas adatas..is that simple...Šogad kara nebūs)))

 

Komentāri  

#1 purvaputns 2017-09-07 08:14
man nav bail no Krieva! es ceru, ka viņi mūs no koloniālās paverdzināšanas atbrīvos! un no noziedzīgās kliķes!
#2 purvaputns 2017-09-07 08:18
es neticau nakam kas nāk no latatejas un viņu saimnieku- Briseles kara kūrēju massu manipulācijas līdzekļiem! A priori neticu! un nekad vairs neticēšu Un to arī bērniem esmu iemācījis! nav vairs jums- nolādētie manipulatori pār mūsu domām varas!
#3 purvaputns 2017-09-07 08:21
Lasām un runājam Latviešu, Vācu, Angļu un pat Krievu valodā! un ļoti daudzās zemēs mums ir radi un draugi! mēs esam lieliski informāti par patiesibu! izcilnieku centriem nav nekādu izredžu mums smadzenes pied irst!
#4 purvaputns 2017-09-07 08:23
by he way- Vai kāds negrib garšīgu jauna jēra pusi- apm 10 kg?! bez PVN un bez hormoniem bez akcīzēm un pidi- vidi!
#5 stienis 2017-09-08 07:26
grib gan...par lauku lietam var piedvt man-25671746
#6 purvaputns 2017-09-08 07:42
Paldies! šoreiz gan Tu par vēlu, But never mind! Tavu Tel pierakstīju un došu ziņu kolīdz būs kas labs , ko paši uzreiz nevarēsim nolietot. Tā mums ir jādara- jāsadarbojas savā starpā apejot nolādēto varturu - zagļu nodokļu sistēmu!
#7 Zin 2017-09-08 09:04
tikai nolādētie varturi ir radījuši apstākļus, lai tu varētu sazvanīt klietnu, klients var pa ceļu aizbraukt līdz tevīm, klients var ieliet degvilu un ir papīrīši ar ko norēķināties ^^ neba viņš ar zirgu jāj caur mžu pie tevis un pretī dod 4 vistas :)
#8 purvaputns 2017-09-09 01:21
mani pilnīgi apmierinātu 4 vistas !savus ECB līkdeguņu sadrukātos papīrīšus vari sev iedāzt dir sā! mani pilnīgi apmierina arī Bitcoin!
Un ar zirgu Folks are very welcome! man arī ir zirgi- lopiem būs jautrāk!
#9 purvaputns 2017-09-09 01:23
nolātēdie vaeruri ir radījuši apstākļus, lai es legāli nedrīkstētu savus lopus nokaut un gaļu tirgot uz tirgus! un , lai man to darīt neatmaksātos dēl pidi- vidi kontrolēm un nolādētiem laupošiem nodokļiem!
#10 purvaputns 2017-09-09 07:59
ceļus šeit sabūvēja Latvijas PSR! tagad pēdējos 27 gados tos posta! ar greideriem ir nogreiderēti zem grāvju līmeņa! Tā kā pateicoties nolādetajiem varturiem un latatejas kolonialajam statusam- nabadzībai, Klients drīz līdz manīm varēs atbraukt vien ar helikopteru!!!!
#11 kurbads 2017-09-09 14:25
Nu tu brāl, nikns..)))
#12 purvaputns 2017-09-10 00:37
kurbad, bet vai var būt dzīvojot šajā ellē,kas no Valsts ir iztaisīta arī nedusmīgs?! es gaidu tikai , kad laiki pamainīsies, tad 27 gados uzkrātās dusmas pa īstam realizēsies...
#13 purvaputns 2017-09-10 00:39
un vēl -tici man - laukos 80% ir dusmīgi! un, kas nav, tie ir nodzērušies un 0,1% kas pa šiem gadiem sazagušies un piesūkuši pilnu mūli....
#14 kurbads 2017-09-10 06:00
Brīnos, kāpēc sabiedrībā nav parādījies pieprasījums pēc kreisajām un sociālistiskajām partijām pie tāda plikadīdu procenta?
#15 purvaputns 2017-09-10 08:10
ir 2 iemesli.1. Vēsturiskais- ar šādiem lozungiem atnesa 1. okupāciju 1940. gadā. Un arī tā iekārta taisnīga nebija. Kaut dzīve bija nesalīdzināmi labāka 80% Tautas kā 2.- Fakingtonas okupācijas laikā- pēdējos 27 gados.
Un 2. iemesls- Nav vairs sociālā slaņa- Proletariata, kam ir kreisās idejas tuvas. Nav rūpniecības- nav proletariāta! visi pārējie nabagi ir lumpeņi- tos nekas un nekad vairs organizēt nespēs . Un vēl- ir iznīcināts Nacionalisms- tas arī vēl spētu tautu vienot.... tā kā es nākotni redzu ļoti drūmās krāsā. Priekš šejienes populācijas...
#16 purvaputns 2017-09-10 09:02
un vēl- es arī neesmu komūņijs! nevēlos savu mazumiņu ar sliņķiem dalīt! man ir zeme, man ir sabūvētas mājas, staļļi, man ir zirgi! tas ir MANS!!! nedošu nevienam! rīkles pārraušu tiem , kas man to visu atņemt mēģinās! arī ar mani kommuņizms kassiskajā izpildījumā nebūs iespējams! bet es spētu vienoties Tautas vidē par taisnīgu un cilvēcīgu iekārtu, Bez svešzemju un svešticības laupītāju barošanas Uz Nacionālisma pamatiem.
#17 kurbads 2017-09-10 17:31
Op.op..sociālisti un socdemi Tev neņems nost zemi un zirgus)))
#18 purvaputns 2017-09-10 18:58
you never know! ar nodokļiem nonems tā kā to dara ši nolādēta netaisnīgā koloniālā kliķe.šitie visi soc un wellcome un piderassi un feministes,un tolerasti un un un Negribu šos cūkas! Es esmu Dievturis un dzīvei ir jāiet pēc Latviskās dzīvesziņas. Protams ir jārūpējas par tiem , kam grūtāk iet, bet tas jādara savā apkārtnē.Bez valstiskām- parazitārām struktūrām Jo mazāk parazītu , jo labāk!

You have no rights to post comments

Web Analytics