Vai Jums patiktu doties ceļā ar autobusu Rīga- Parīze, ja šoferis pa ceļam dzertu konjaku, dziedātu dzērāju dziemas, pa laikam apstātos, lai paflirtētu ar ceļu policistiem , bet lāgiem snaustu pie stūres.Pieņemu, ka tas varētu būt nepatīkami un pat ļoti biedējoši..Bet tā ir ikdiena visiem

Latvijas iedzīvotājiem, jo pie stūres esošā Koalīcija uzvedās tieši tā. Ipaši gribēju pakavēties pie Sīrijas krīzes un iztirzāt Latvijas reakciju uz to. Jā , tas būs akmens Edgara Rinkēviča dārziņā, turklāt apzinos, ka ministra kungam jebkādas reakcijas uz viņa "darbību" ir vienaldzīgas, jo mentāli viņš vairs nav šeit, bet domā par pensiju kādā tropiskā salā..

Ko nozīmē pārsteidzība un pieredzes trūkums valsts lietās, "spīdoši" nodemonstrēja Vaira Vīķe-Freiberga, piesakot karu Irākai  TV tiešraidē. Vienīgais "pierādījums" Sadama ķīmisko ieroču programmai bija mēģenīte amerikāņu diplomāta rokās, jo jau tolaik britus vairāk interesēja  laba peļņa, nekā pierādījumi..Kā tas viss beidzās, mēs labi atceramies, arī Latvijas karavīri gāja bojā un tika ievainoti Irākā. Par simtiem tūkstošu nogalinātu irākiešu mēs mēģinam pat nedomāt.Liekas, ka šim incidentam vajadzētu izmācīt vismaz 2 nākošās paaudzes Latvijas diplomātu..

Protams, ka no Vairas nekāda atbildība par iesaistīšanos Irākas karā prasīta netika, jo ar ko gan atbild savervēts filologs? Politiskā atbildība kā jēdziens nav saprotams Latvijas politiķiem, arī Rinkēvičs nav izņēmums..

Bet atbildēt nāksies! Un tātad...

1) Kāda bija pierādījumu bāze, kas atļāva iesaistīties diplomātu izraidīšanas skandalā? Terēze Meja teica? Vai valstsvīram Rinkēvičam, kuram pie rokas ir jaudīgs valsts aparāts, bija grūti sameklēt vecos PSRS laika atvaļinātos pulkvežus, kas bija gadiem dienējuši ķīmiskajos spēkos un noskaidrot, vai cilvēks var izveseļoties un nenomirt, ja pret to lietotas neiro-paralītiskas kaujas vielas..Un šie ļaudis viņam būtu teikuši, ka ne..

Un varbūt pat pastāstījuši par vielu VZ, kas izsit cilvēku no ierindas uz 4 dienām, bet nenogalina..Un varbūt pat būtu sadūšojušies pastāstīt, ka šo vielu ražo tikai USA ar UK... Tā kā nekāda Lieldienu brīnuma nebija, Skripaļi atveseļojās pilnīgi prognozējami, tiesa gan, neviens viņus vairs nav redzējis.

Tātad, Rinkēvičs pieņēma šo lēmumu iesaistīties diplomātiskajā skandālā bez pierādījumu bāzes..Tagad ir izrādijies, ka nekāda Novicok tur bijis nav, Terēze Parlamentā lej krokodīla asaras un šis joks viņai var maksāt krēslu.

Vai Jūs, Rinkēviča kungs, atkāpsieties no amata, ja Skripaļu lieta izrādīsies false flag attack un feiks???

2) Kas deva Jums pilnvaras runāt Latvijas vārdā, atbalstot gaisa triecienu Sīrijai?

Kāda bija Jūsu pierādījumu bāze šajā gadījumā? Acīmredzot, ļoti jaudīga, ja jau izlēmāt pārkāpt starptautisko likumdošanu un atbalstīt starptautisku agresiju pret suverēnu valsti..Jūsu lēmums pārkāpa visas starptautiskās normas! Pēc gaisa trieciena pa "rūpnīcām, laboratorijām un noliktavām" nekādas indīgu vielu noplūdes nav kostatētas, toties pretvēža zāles sīrieši ilgi vēl nedabūs un pieminēs Jūs ar labu vārdu..

Arī Dumas pilsētā nav nekādu pierādījumu ķīmisko ieroču lietošanai, turklāt pilnīgi absurdi bija to darīt jau ieņemtā pilsētā, kur pat džihadistu evakuācija jau bija atrunāta..

Kas ir Jūsu militārie konsultanti, Rinkēviča kungs? "Papardes zieds" vai "Mozaika"???

Atgādināt Jums, Rinkēviča kungs, Latvijas ģeopolitisko stāvokli? Jūs atbalstījāt uzbrukumu karā noasiņojošai valstij, to veica jaudīgas agresorvalstis, kuras nav kara stavoklī ar Sīriju..Veica tāpēc, ka tāds pats vairākums kā Jūs nobalsoja par...Tikai ANO gan nenobalsoja un savu sankciju nedeva..Bet kur Jūs, Rinkēviča kungs, meklēsiet patvērumu un kāda būs Jūsu morālā pozīcija, ja kāda valsts sadomās dot pedagoģisku raķešu triecienu pa Latviju..Tieši tāpat, nesankcionēti... Vispirms raķešu trieciens, tad izmeklēšanas imitācija??? Būs jauki?

Mūsu virtuālais šoferis, ko minēju raksta sākumā, ir ne tikai noguris, piedzēries un iesnaudies.. Viņš ir arī apd...ies..

Rinkēviča kungs, Jums vienkārši jāpameklē cits darbs.. " Rīgas satiksmē" labi maksā un ir iespējas katru dienu iepazīties ar spēcīgiem apsardzes darbiniekiem un šarmantiem kontrolieriem.

Jānis V. , tramvaja vadītājs

P.S.

Redakcija

...saprotam, ka frīstails, bet bija pārāk smieklīgi, lai nepadalītos..

 

 

Komentāri  

#1 purvaputns 2018-04-19 08:00
nu es uz Parižiku nebrauktu pat tad , ja man par to samaksātu! negribu nēģerus redzēt.
Bet pi daram silti ieteiktu uz tropu salu nedoties. Tas būtu pēdējais ceļojums viņa dzīvē. Tādās siltās salās perversos nemīl. Un to izrāda.
#2 koma 2018-04-19 19:08
šīsdienas Krievijas ĀM ziņojums ir nopietns.Aktieri atrasti dzīvi un veseli.Viss veiks par Dūmu..Būs tracis ANO
#3 purvaputns 2018-04-19 23:48
redzēju pa RT International no ASTRA! labā Angļu valodā. Gan bērneļi,gan ārsti sniedza intervijas.
apskatīšu vai ko paziņo arī mana favorīte-Marija Zaharova youķubā
#4 purvaputns 2018-04-20 08:27
bikiņ ne par tēmu, bet vakar Manā mīļajā radiostacijā- Radio Merkurs 1485 kHz bija politikas raidījums. Ielūgts bija kaut kāds jauneklis- No arodbiedrībām. Nodomāju- kārtējais fufelis un mudaks. Nekā! es biju kļūdījoes. Gudrs, jauns Čalis. sakarīgi runāja. Prieks, ka ir tādi arī tajā paaudzē! šodien- Piektdien, plkst. 18 ir atkārtojums. Iesaku paklausīties AM 1485!!! Don't miss!

You have no rights to post comments

Web Analytics